Oficjalne wyniki 1 Rozgrywki #PLKBHS2020

Przedstawiamy oficjalne wyniki 1 Rozgrywki Polskiej Ligi Kettlebell HardStyle 2020
Rozgrywka odbyła się 1-7 luty 2020 r.
Wystartowało 73 zawodników w 5 kategoriach. 
Pozostało 61, którzy pozytywnie zaliczyli wszystkie zadania. 
Konkurencje jakie były do wykonania przez zawodników w poszczególnych kategoriach.

Kategoria Amator i Master 40+ ( kobiety i mężczyźni ):
1. TGU (1+1 ) – Wstawanie z odważnikiem –  jak największy ciężar podniesiony 1 raz na prawą i lewą rękę w czasie nie dłuższym niż 2 minuty.
2. DFSQ ( x 5 )  – Double Front Squat – Przysiad z dwoma jak największymi odważnikami w 5 powtórzeniach w czasie 1 minuty.
3. LC (1KB ) – Long Cycle – Długi cykl jednorącz( zarzut i podrzut / clean + pushpres/jerk ) w czasie 3 minut. ( jedna zmiana ręki )

Kategoria Professional ( kobiety i mężczyźni ) :
1. TGU ( 1+1 ) – j.w
2. Pistol ( 1+1) – Przysiad na jednej nodze ( prawa + lewa ),  w czasie 2 minut
3. Pull Up ( x 3 ) – Podciąganie na drążku ( dowolny chwyt ) w 3 powtórzeniach.
4. LC (2KB) – Long Cycle – długi cykl dwoma odważnikami w czasie 3 minut – jak największy uzyskany łączny tonaż.

Regulamin 1 Rozgrywki 

Wszyscy zawodnicy i zawodniczki wykazali się zaangażowaniem i poświęceniem. Ich wyniki mówią same za siebie.
Najlepszymi w swoich kategoriach okazali się:

Amator Kobiety:

  1. Anna Hawrysz  –  285,53 pkt – RX Fitness Lubin
    Waga uśredniona  60 kg
    Najlepsza w DFSQ i LC 

    TGU – 30 kg + 30 kg 
    DFSQ x 5   – 2 x 24 kg 
    LC – 16 kg x 54 powt. 
    _____________________
  2. Milena Czerwińska-Haręziak271,52 pkt – CKB Słupsk – Fit Garaż
    Waga uśredniona 48 kg 
     TGU – 28 kg + 26 kg 
    DFSQ x 5   – 2 x 20 kg 
    LC – 12 kg x 51 powt. 
    _____________________
  3. Magdalena Wnuk – 259,98 pkt – Zawiercie
    Waga uśredniona 65 kg
    Najlepsza w TGU 
    TGU – 37 kg + 37 kg 
    DFSQ x 5   – 2 x 20 kg
    LC – 18 kg x 41 powt. 
    _____________________

Pełna lista wszystkich zaakceptowanych wyników.

 

Amator Mężczyźni:

  1. Łukasz Skowron – 292,09 pkt – Zawiercie
    Waga uśredniona – 70 kg
    Najlepszy w Long Cycle 

    TGU – 46 kg + 42 kg 
    DFSQ x5 –   2 x 34 kg 
    LC – 24 kg x 49 powt. 
    _____________________
  2. Mateusz Galica – 285,74 pkt – Gliwice
    Waga uśredniona – 84 kg 
    Najlepszy w TGU
    TGU – 50 kg + 50 kg 
    DFSQ x5 –    2 x 38 kg 
    LC – 24 kg x 52 powt. 
    _____________________
  3. Patryk Michalak – 274,79 pkt – Lidzbark Warmiński / Takeshi Team
    Waga uśredniona – 75 kg 
    TGU – 46 kg + 44 kg 
    DFSQ x5 –   2 x 36 kg 
    LC – 22 kg x 47 powt. 
    _____________________

Najlepszy w DSFQ x5 
Michał Wójtowicz
– ( 90 kg ) 2 x 44 kg 
______________________________

Pełna lista wszystkich zaakceptowanych wyników.

 

Professional Kobiety: 

  1. Karolina Ujejska – 400 pkt – Warszawa
    Waga uśredniona – 46 kg 
    Najlepsza w każdej konkurencji !!! 
    TGU – 30 kg + 28 kg 
    PISTOL – 26 kg + 23 kg 
    PULL – 3 x 14 kg 
    LC – (10+10 ) x 46 powt. 
    _____________________
  2.  Dominika Bartczak – 356,19 pkt – Lidzbark Warmiński / Takeshi Team
    Waga uśredniona – 59 kg 
    TGU –  34 kg + 34 kg 
    PISTOL – 24 kg + 24 kg 
    PULL – 3 x 14 kg 
    LC – (2x 12 kg) x 43 powt. 
    _____________________
  3. Iwona Woronowicz – 304,03 pkt  – Pruszków / Ti Fitness
    Waga uśredniona – 53 kg  
    TGU – 24 kg + 24 kg 
    PISTOLL – 20 kg + 20 kg 
    PULL – 3 x 15 kg 
    LC – (2 x 12 kg) x 24 powt. 
    _____________________

Pełna lista wszystkich zaakceptowanych wyników.

 

 

Professional Mężczyźni:

  1. Krystian Domański – 381,20 pkt – SMI Ełk
    Waga uśredniona – 77 kg
    Najlepszy w TGU 

    TGU – 65 kg + 61 kg 
    PISTOL – 52 kg + 44 kg 
    PULL – 3 x 50 kg 
    LC – (2 x 20 g ) x 43 powt. 
    _____________________
  2. Piotr Marciszewski – 365,98 pkt – Imperium Siły Ełk
    Waga uśredniona –  82 kg 
    TGU – 60 kg + 60 kg 
    PISTOL – 52 kg + 49 kg 
    PULL – 3 x 49 kg 
    LC – (2x 20 kg) x 44 powt. 
    _____________________
  3. Łukasz Śliwa – 365,75 pkt – Progres Głogów
    Waga uśredniona – 84 kg 
    Najlepszy w PISTOL
    TGU – 64 kg + 64 kg 
    PISTOL – 54 kg + 50 kg 
    PULL – 3 x 44 kg 
    LC – (2x 20 kg ) x 47 powt.
    _____________________

Najlepszy w PULL – Paweł Tarkowski ( 70 kg ) – 3 x 49 kg 

Najlepszy w LC – Piotr Gargacz ( 78 kg ) – ( 20+24 kg ) x 45 powt. 
________________________________________________

Pełna lista wszystkich zaakceptowanych wyników.

Master 40+ Mężczyźni:

  1. Ryszard Dudek – 282,43 pkt – Lidzbark Warmiński
    Waga uśredniona – 83 kg 
    Najlepszy w TGU i DFSQ

    TGU – 60 kg + 60 kg
    DFSQ x5 –   2 x 44 kg 
    LC – 24 kg x 41 powt.
    _____________________
  2. Krzysztof Kruk – 276,86 pkt – Zabrze / Strefa Byków Bytom
    Waga uśredniona – 90 kg
    Najlepszy w LC 

    TGU – 52 kg + 52 kg 
    DFSQ x5 –    2 x 44 kg
    LC – 28 kg x 45 powt. 
    _____________________
  3. Łukasz Zieliński – 255,74 pkt – Progres Głogów
    Waga uśredniona – 76 kg  
    TGU – 44 kg + 40 kg 
    DFSQ x5 –   36 kg + 35 kg 
    LC – 24 kg x 45 powt. 
    _____________________

Pełna lista wszystkich zaakceptowanych wyników.

 

Gratulacje wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i stoczyli swoje boje.
Najlepsi zostaną nagrodzeni.
Pozostałe wyniki i filmy zawodników znajdują się w pliku z
OFICJALNYMI WYNIKAMI 1ROZGRYWKI #PLKBHS 2020
Liga dopiero się rozpoczęła. Wyłonili się Liderzy każdej kategorii. Czy utrzymają swoje miejsca do Finału ? 

Kolejne starcie  już w Kwietniu 2020.

 

Jeśli chcesz dołączyć do Ligi, to od 1 do 31 marca możesz przystąpić do kwalifikacji i wysłać swoje zgłoszenie