Oficjalne wyniki 3 Rozgrywki #PLKBHS20

Przedstawiamy wyniki 3 Rozgrywki Polskiej Ligi Kettlebell HardStyle 2020

3 Rozgrywka odbyła się 20-26.07.2020r.
Zawodnicy mieli do wykonania głównie próby siłowe.
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami, a także samymi próbami wykonywanymi przez zawodników.
Niektóre z nich są naprawdę imponujące, na światowym poziomie.

Najlepsze zawodniczki w Kategorii AMATOR KOBIETY: 

1 Miejsce – Paulina Lawrenc – 55 kg
TGU 3+3 ( 24 kg + 22 kg )
Long Cycle (2 x 18 kg ) x 10
DFSQ (2 x 20 kg ) x 10 
DMPR (2 x 21 kg ) 

2 Miejsce – Anna Hawrysz – 60 kg 
TGU 3+3 / 28 + 25 kg
Long Cycle (2×20 kg ) 
DFSQ ( 2 x 21,5 kg ) x 10 
DMPR 18 + 20 kg 

3 Miejsce – Magdalena Wnuk – 63 kg 
TGU 3+3 / 32 kg 
Long Cycle (2 x 18 kg) x 10 
DFSQ (2 x 18kg) x 10 
DMPR (2x 17 kg) 

KLASYFIKACJA GENERALNA KATEGORII AMATOR KOBIETY

_______________________________________________________________________________________________

Najlepsi zawodnicy w kategorii AMATOR MĘŻCZYŹNI:

1 Miejsce – Mateusz Galica – 90 kg
TGU 3+3 / 40 kg + 40 kg 
Long Cycle ( 2 x 32 kg ) x 10
DFSQ ( 2 x 36 kg ) x 10 
DMPR 2 x 42 kg 

2 Miejsce – Mariusz Mazurkiewicz – 76 kg
TGU 3+3 / 2 x 36 
Long Cycle – ( 2 x 28 kg) x 10 
DFSQ ( 2 x 32 kg ) x 10
DMPR 2 x 32 kg 

3 Miejsce – Michał Wójtowicz – 100 kg
TGU 3+3 / 40 kg +40 kg 
Long Cycle (2 x 32 kg) x 10
FSQ (2x 44 kg) x 10 
DMPR (2x 40 kg) 

KLASYFIKACJA GENERALNA KATEGORII AMATOR MĘŻCZYŹNI

______________________________________________________________________________________________

Najlepsze zawodniczki kategorii PROFESSIONAL KOBIETY :

1 Miejsce – Karolina Ujejska – 47 kg
Bottom Up Press – 16 kg + 16 kg 
Bent Press – 25 +24 kg 
OHS 2 x 18 kg 
Bottom Up TGU 18 kg +18 kg 

2 Miejsce –  Dominika Bartczak – 58 kg
OHS 2 x 18 kg 
Bottom Up Press 2 x 16 kg
Bottom Up TGU 2 x 14 kg
Bent Press 2 x 26 kg 

3 Miejsce – Iwona Woronowicz – 54 /kg
OHS 2 x 12 kg 
Bottom Up Press 8 + 12 kg
Bottom Up TGU 8+ 8 kg 
Bent Press 24 +24 kg 

KLASYFIKACJA GENERALNA KATEGORII PROFESSIONAL KOBIETY

______________________________________________________________________________________________

Najlepsi zawodnicy kategorii PROFESSIONAL MĘŻCZYŹNI:

1 Miejsce – Łukasz Śliwa – 87 kg
Bottom Up Press 36 kg + 36 kg 
Bent Press – 64 kg + 64 kg 
OHS 36+36 kg 
Bottom Up TGU 32kg +32 kg 

2 Miejsce – Krystian Domański – 77 kg
Bottom Up Press 36 + 32 kg 
Bent Press 40 + 36 kg 
OHS 36+36 
Bottom Up TGU 36 kg + 28 kg 

KLASYFIKACJA GENERALNA KATEGORII PROFESSIONAL MĘŻCZYŹNI

_______________________________________________________________________________________________

Najlepsi zawodnicy kategorii MASTER 40+ MĘŻCZYŹNI:

1 Miejsce – Ryszard Dudek – 81 kg
Military Press 44 kg + 44 kg 
DFSQ (2 x 40 kg) x 10 
2 Hand Anyhow – (48 kg + 40 ) x 2

2 Miejsce – Przemysław Nowak – 104 kg
Military Press 48 + 48 kg 
DFSQ ( 2 x 42 kg ) x 10 
2 Hand Anyhow  90 + 86 kg 

3 Miejsce – Krzysztof Kruk – 90 kg 

Military Press 2 x 36 kg 
DFSQ (2 x 36 kg ) x 10
2 Hand Anyhow 2 x ( 40+36 kg) 

KLASYFIKACJA GENERALNA KATEGORII MASTER 40+ MĘŻCZYŹNI

______________________________________________________________________________________________

Wielkie gratulacje zwycięzcom, jak i wszystkim zawodnikom.
Przed Nami ostatnie finałowe starcie ( Październik 2020 ), które wyłoni Nam Najlepszych
Polskiej Ligi Kettlebell HardStyle w roku 2020

Dziękujemy również Naszym Partnerom i Sponsorom, którzy wzbogacają i wspierają Ligę Kettlebell